mOBSCENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Въпроси и предложения
breathe me  EmptyСря Яну 29, 2020 7:55 pm by Elizabeth Kane

» Отсъствия
breathe me  EmptyСря Яну 29, 2020 7:30 pm by Arthur Parker

» Запазване на лик
breathe me  EmptyСъб Яну 11, 2020 6:42 pm by Alayah O'Leary.

» Saffron Baker - 31 - Law - Undercover FBI agent - FC. Shay Mitchell - TAKEN
breathe me  EmptyПет Яну 10, 2020 3:36 pm by Saffron.

» Nahla Dobhlo - 23 - Black diamond - Black diamond leader - FC.Tessa Thompson- TAKEN
breathe me  EmptyПет Яну 10, 2020 3:16 pm by Nahla.

» Alayah O'Leary - 30 - GWR - Hacker|Activist - FC: Natalie Dormer - TAKEN
breathe me  EmptyПет Яну 10, 2020 1:07 pm by roman matarazzo.

» Джони Стрейндж
breathe me  EmptyВто Яну 07, 2020 3:48 pm by roman matarazzo.

» Cathal O’Leary - 30 - GWR Leader | Chemist & Bomb maker - Fc. Andrew Hozier Byrne - TAKEN
breathe me  EmptyПет Дек 27, 2019 12:39 pm by roman matarazzo.

» Adrion Doe /24/ new yorker/ 'baby twin'/ fc: Cameron Monaghan /taken
breathe me  EmptyПон Дек 23, 2019 4:38 pm by roman matarazzo.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Пет Дек 02, 2022 3:11 am

breathe me

2 posters

Go down

breathe me  Empty breathe me

Писане by Eva Boire Пон Окт 14, 2019 7:43 pm

Eva Boire

Manon Devoux


Name: Eva Boire  Manon Devoux
Age: 22
Family data: Daughter of the vice -president of France
Group: New Yorker
Occupation: Law student
FC: Benedetta Gargari

"Дишай. Дишай, Ева..."
Спомняше си за този момент всяка вечер. Бяха изминали четири години, но нима това имаше някакво значение? Картините от ума ѝ бяха ясни така, сякаш отвличането се беше случило вчера. Топлината и влагата в онова тъмно помещение я преследваха, като неуморими врагове. Спомняше си и соления вкус на собствените си сълзи, докато се опитваше да изкрещи на своите похитители, че не знаеше нищо. Ала мъжете, които бяха отвлекли момичето не чувстваха жал или вина за жестокия страх, който щеше да остави отпечатък завинаги в нейните мисли.
"Дишай... Ева, дишай!"
Познат глас прекъсваше кошмарите ѝ. Глас, който в мига на спасението ѝ се струваше като пратен от небесата. Онова, което по-късно разбра, унищожи тази илюзия на пух и прах. Онази сутрин... онази сутрин след нейното спасение, телевизорът пищеше във всекидневната. Нямаше да се заслуша в хаотичните звуци, ако фамилията "Бояр" не премина през пространството. Сините очи на младото момиче се преместиха върху екрана.
"... бяха разкрити редица нередности, свързани с вицепрезидентът, Франсоа Бояр. Според нашите източници става въпрос за поръчкови убийства и злоупотреби с държавни средства, както и съмнителни сделки с ...." Спря да слуша. Нищо от това вече нямаше значение. Гласът на нейния спасител и герой се беше превърнал в напомняне на причината, за нейното отвличане.
Неговите грешки.

***

Манон Девоа прекрачи прага на университета. Далеч. Далеч от всичко. Очите й обходиха сградата така, сякаш намираше причина да диша и да се усмива във всеки ъгъл. Беше заминала от Франция преди няколко месеца. Знаеше, че така или иначе трябва да се махне, но не планираше да чака уреденото пътуване. Намери нужните връзки, за да се сдобие с друго име, което щеше да я скрие от зложелателите. Скандалът бе потулен, но хората, тръгнали след Ева не бяха преставали да я търсят. Вероятно вярваха, че знае нещо. Или дори, че просто ще е предимство да я имат при себе си. Причината за техните нападения нямаше никакво значение. Ева Бояр не съществуваше, не вече. Не и за дълго време.
Манон Девоа погледна програмата за лекциите и забърза по един от коридорите.
Нетърпелива за живота, който щеше да я връхлети, като истинска буря.
©
Eva Boire
Eva Boire
NEW YORKER
NEW YORKER

Брой мнения : 823
Join date : 14.10.2019

Върнете се в началото Go down

breathe me  Empty Re: breathe me

Писане by Gio. Пон Окт 14, 2019 7:46 pm


you are
Accepted!

Gio.
Gio.
Boozy Bi Disaster™
Boozy Bi Disaster™

Брой мнения : 462
Join date : 03.10.2019

https://mobscene.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите