mOBSCENE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Въпроси и предложения
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyСря Яну 29, 2020 7:55 pm by Elizabeth Kane

» Отсъствия
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyСря Яну 29, 2020 7:30 pm by Arthur Parker

» Запазване на лик
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyСъб Яну 11, 2020 6:42 pm by Alayah O'Leary.

» Saffron Baker - 31 - Law - Undercover FBI agent - FC. Shay Mitchell - TAKEN
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyПет Яну 10, 2020 3:36 pm by Saffron.

» Nahla Dobhlo - 23 - Black diamond - Black diamond leader - FC.Tessa Thompson- TAKEN
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyПет Яну 10, 2020 3:16 pm by Nahla.

» Alayah O'Leary - 30 - GWR - Hacker|Activist - FC: Natalie Dormer - TAKEN
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyПет Яну 10, 2020 1:07 pm by roman matarazzo.

» Джони Стрейндж
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyВто Яну 07, 2020 3:48 pm by roman matarazzo.

» Cathal O’Leary - 30 - GWR Leader | Chemist & Bomb maker - Fc. Andrew Hozier Byrne - TAKEN
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyПет Дек 27, 2019 12:39 pm by roman matarazzo.

» Adrion Doe /24/ new yorker/ 'baby twin'/ fc: Cameron Monaghan /taken
Bring your body, baby, I could bring you fame. EmptyПон Дек 23, 2019 4:38 pm by roman matarazzo.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 32, на Пет Дек 02, 2022 3:11 am

Bring your body, baby, I could bring you fame.

2 posters

Go down

Bring your body, baby, I could bring you fame. Empty Bring your body, baby, I could bring you fame.

Писане by dante rossetti. Сря Ное 06, 2019 12:28 pm



Острият ми поглед проследява малкото ти телце докато изчезваш в тълпата, сините ми ириси потъмняват, а ръцете ми се свиват в гневни юмруци, които не мога да контролирам. Изненадах себе си дори, признавам. Може би не биваше да идвам толкова близо. Нито да те докосвам. Още по-малко да се залъгвам, че съм те превъзмогнал напълно. Не съм. Още си гравирана на дъното на сърцето ми и не мога да те изтрия. А единствения начин да те унищожа, е да пожертвам себе си също. Всичко е наред, мога да се справя. Ако това е цената, ще я платя.
За изненада на всички не давя болката си в парливото питие или в бърз секс с непозната, която прилича на теб. Не търся утеха никъде, защото такава няма. Чувствам, че задачата ми е изпълнена и без никой да забележи влизам през тайната врата в залата, водеща към покоите ми. Достатъчно цирк за една вечер. Оставям чичо си да се наслади на вниманието под светлините на прожекторите. Катеря стълбите, а до болка позната мелодия ме кара да спра внезапно. Нашата мелодия. Онази същата, на която вкусих топлите ти устни за пръв път. Яд ме е на мен, че помня всичко. Всеки детайл, всяка усмивка, всяко счупено обещание. Всички увехнали рози и мечти. Стискам челюстта си и продължавам нагоре, излизам в дългия коридор и спирам пред стаята, чиято врата ни дели. Не, нямам намерение да влизам. Не искам да виждаш начина, по който ми влияеш. Външно съм студен, а вътрешно - празен и луд. Ти ме превърна в това. Семейството ти също. Предателството ти. Мислех, че си различна.
Облягам широкия си гръб на студената стена и притварям уморените си очи, пускайки мелодията да върне всеки погребен спомен. Нахлуват с пълна сила, събуждайки духовете на предишния ни живот. Бях толкова наивен. Не ги послушах и платиха с живота си. Смеха им никога повече няма да оглася проклетата къща.
Мелодията спира и противно на всичко, нахлувам внезапно в стаята. Посреща ме гърбът ти и водопадите коси, покриващи го. Голите ти рамене са настръхнали от хладния ветрец, влизащ през отворените врати на балкона.
- Приемът е долу, Лейди Позé, не тук.
Изричам отчетливо докато се приближавам уверено към теб. Полагам дългите си пръсти на рамото ти, а потъмнелите ми сини океани се сблъскват в твоите.
- Ще Ви помоля да напуснете тази стая и да се върнете там.
Не изпускам очите ти, взирам се нахално в тях, изразявайки решителността си. Напрежението помежду ни е толкова силно, че мога да го разрежа с нож. Тишината също не помага. Гледаме се един друг като ранени лъвове, твърде горди да признаем, че ни боли. Крал и Кралица на нищото.
dante rossetti.26 | hayden christensen | new yorkers - son of the president
#8549
dante rossetti.
dante rossetti.
NEW YORKER
NEW YORKER

Брой мнения : 345
Join date : 06.11.2019

Върнете се в началото Go down

Bring your body, baby, I could bring you fame. Empty Re: Bring your body, baby, I could bring you fame.

Писане by roman matarazzo. Сря Ное 06, 2019 12:36 pm


you are
Accepted!

roman matarazzo.
roman matarazzo.
ADMIN
ADMIN

Брой мнения : 5073
Join date : 07.10.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите